Subskrybuj RSS RSS
envelope  |  mapa serwisu  | 
en
newsletter
wprowadź swój adres e-mail w celu otrzymywania od nas informacji o nowościach i promocjach

Opanowanie podstawowych umiejętności potrzebnych do zaprojektowania i uruchomienia aplikacji umożliwia 4-dniowe szkolenie w siedzibie firmy ASKOM (UWAGA: z uwagi na obecną sytuację epidemiologiczną szkolenia prowadzone są wyłącznie online). Każdemu Uczestnikowi zapewniamy do ćwiczeń własny komputer z zainstalowanym Asixem w najnowszej wersji, uczymy, jak konstruować aplikację od podstaw. Udostępniamy również naszą wiedzę o różnych nietypowych rozwiązaniach, ułatwiających i przyspieszających prace projektowe, dzielimy się znajomością tzw. trików usprawniających konserwację oprogramowania i tworzenie aplikacji. Część informacji przedstawianych podczas szkolenia nie figuruje w żadnym podręczniku. Zdobytą wiedzę i umiejętności Kursanci sprawdzają we własnych, oryginalnych aplikacjach tworzonych podczas kursu.

 Harmonogram szkoleń     

            

   

 • Szkolenia dla projektantów systemu Asix  w roku 2022 zaplanowano w grupach minimum 3 osobowych w  następujących terminach:

  styczeń - 11-14

  luty - 8-11

  marzec - 8-11
  kwiecień 5-8

  maj - 17-20

  czerwiec - 7-10

  lipiec-sierpień - bez szkolenia planowego

  wrzesień - 13-16
  październik - 11-14
  listopad - 15-18

  grudzień - 6-9

Istnieje możliwość uzgodnienia szkoleń także w dodatkowych terminach .

 

Prowadzone są również kursy zaawansowane z zakresu obsługi modułu AsBase -  interaktywnego środowiska przeznaczonego do tworzenia i zarządzania aplikacjami opartymi na bazie danych Microsoft SQL i ukierunkowanymi na zastosowania przemysłowe w zakresie zarządzania recepturami, śledzenia przepływu produkcji oraz zarządzania produkcją.

Warunki takiego kursu należy uzgodnić telefonicznie ..