Subskrybuj RSS RSS
envelope  |  mapa serwisu  | 
en
newsletter
wprowadź swój adres e-mail w celu otrzymywania od nas informacji o nowościach i promocjach

Aktualizacja i wymiana wersji

Kolejne wersje pakietu Asix.Evo są numerowane według konwencji x.y.z, gdzie: x - główny numer wersji, y – dodatkowy numer wersji i z – numer wydania. Przez bezpłatną aktualizację (update/Upd) wersji pakietu Asix.Evo rozumie się wymianę oprogramowania na nowsze, gdzie zmianie ulegają: y – dodatkowy numer wersji i/lub z – numer wydania. Jeśli przy aktualizacji pakietu Asix.Evo zmienia się oznaczenie x - główny numer wersji, to usługa taka (version upgrade/VUPG) jest płatna według obowiązującego cennika.

W przypadku podniesienia numeru wersji dla Licencji klienckich Asix4wwwCAL z wersji niższej niż 8, dostępnych w przeszłości w paczkach po 5 Licencji, standardowo oferowane jest przejście na klienta Lite, ale zamawiający może jednorazowo zmienić zarówno typ klienta jak i liczbę Licencji klienckich.

Prawo do nabycia Licencji VUPG (version upgrade) jest uwarunkowane powołaniem się na numer udzielonej i zarejestrowanej Licencji BAZOWEJ na korzystanie z oprogramowania.

 

TYLKO najnowsza wersja:

ASKOM oferuje i sprzedaje najbardziej aktualną na dany moment wersję pakietu Asix.Evo. Licencja zezwala użytkownikowi na instalowanie i używanie wcześniejszej niż aktualna wersji pakietu Asix/Asix.Evo, jeśli jest to podyktowane wymaganiami technicznymi funkcjonującej aplikacji. ASKOM nie ma obowiązku dostarczania nośników, dokumentacji ani odrębnego zabezpieczającego klucza sprzętowego do wersji wcześniejszych jak też świadczenia dla nich wsparcia technicznego
 


 


 

wstecz