Subskrybuj RSS RSS
envelope  |  mapa serwisu  | 
en
newsletter
wprowadź swój adres e-mail w celu otrzymywania od nas informacji o nowościach i promocjach
  • 2021-05-26

Nowy proekologiczny model sprzedaży pakietu Asix.Evo

Informujemy Państwa, że z dniem 1 czerwca 2021 roku zaczyna obowiązywać nowy proekologiczny model sprzedaży pakietu Asix.Evo, który pozwoli usprawnić jego dystrybucję.

ESD lub BOX

Co do zasady ASKOM oferować będzie pakiet Asix.Evo w wersji ESD (Electronic Software Download). Kupujący otrzyma drogą elektroniczną (e-mail) link kierujący go do miejsca na witrynie, z którego może pobrać instalacyjną wersję oprogramowania; załącznikami do maila będą Certyfikat Autentyczności Oprogramowania (COA) w pliku.pdf, a także e-Protokół Odbioru, który, podpisany drugostronnie przez kupującego i odesłany mailem, stanowić będzie podstawę do wystawienia faktury z tytułu opłaty licencyjnej. Klucz sprzętowy HASP USB, zabezpieczający prawo do korzystania z oprogramowania, zostanie wysłany niezależnie pocztą tradycyjną w zabezpieczonej i oznakowanej kopercie.

Za dodatkową opłatą kupujący będzie mógł zakupić oprogramowanie w wersji BOX, tj. w wersji pudełkowej, z nośnikiem instalacyjnym DVD, Certyfikatem Autentyczności Oprogramowania (COA) w wersji papierowej z hologramem, oraz dodatkowymi materiałami handlowymi/marketingowymi (aktualne foldery, broszury, informacje handlowe, cennik).

Serdecznie pozdrawiamy,

Firma ASKOM Sp. z o.o., Gliwice