Subskrybuj RSS RSS
envelope  |  mapa serwisu  | 
en
newsletter
wprowadź swój adres e-mail w celu otrzymywania od nas informacji o nowościach i promocjach
  • 2019-03-28

Asix.Evo 10 nagrodzony Złotym Medalem Targów AUTOMATICON 2019

Z dumą donosimy, że Komisja Konkursowa XXV Międzynarodowych Targów Automatyki i Pomiarów przyznała Złoty Medal Automaticon® 2019 platformie Asix.Evo.

Po raz kolejny została doceniona i uhonorowana nasza (w tej chwili już ponad 25-letnia) wiedza i doświadczenie w tworzeniu oprogramowania SCADA / HMI / MES oraz implementowaniu nowoczesnych, zaawansowanych i nierzadko nowatorskich rozwiązań w dziedzinie przemysłowych systemów automatyki.

Jeszcze raz dziękujemy szanownej Komisji za to prestiżowe wyróżnienie oraz wszystkim naszym Klientom i Kontrahentom, którzy dzięki swojemu zaangażowaniu w rozwój Asixa, również przyczynili się do tego sukcesu.

Asix.Evo jest rozwijaną od ćwierćwiecza platformą programową klasy SCADA o szerokim spektrum zastosowań i unikatowej wśród systemów tej klasy funkcjonalności. Na uwagę w szczególności zasługuje wyjątkowo korzystny stosunek jakości do ceny, łatwość tworzenia projektów z użyciem gotowych narzędzi specjalizowanych (Asix Energy, Asix OEE, Asix4Wago), jak i projektów nietypowych, tworzonych z użyciem podstawowych narzędzi systemu. Atutami są możliwość zdalnego dostępu zarówno na zwykłych komputerach, jak i na urządzeniach mobilnych, co czyni ten system wyjątkowo elastycznym i łatwo dostosowującym się do realiów małych i dużych przedsiębiorstw. Asix.Evo jest też otwarty na przyszłe wyzwania związane z ideą Industry 4.0 i IIOT.

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z możliwościami naszego wielokrotnie już nagradzanego oprogramowania.