Subskrybuj RSS RSS
envelope  |  mapa serwisu  | 
en
newsletter
wprowadź swój adres e-mail w celu otrzymywania od nas informacji o nowościach i promocjach
  • 2019-03-15

Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Automatyki i Pomiarów Automaticon 2019

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na nasze stoisko na targach Automaticon 2019. Jest to cyklicznie odbywające się spotkanie profesjonalistów branży automatyki i pomiarów. Tegoroczna impreza odbędzie się w dniach 26-29 marca na terenie Expo w Warszawie. ASKOM prezentuje swoją ofertę jako dostawca systemów automatyki, zarządzania produkcją MES oraz producent oprogramowania klasy SCADA Asix®.Evo.  

Tegoroczną nowością w ofercie naszej firmy jest 10 wersja platformy Asix.Evo.

Asix w wersji 10 to wciąż wszechstronne narzędzie do tworzenia aplikacji SCADA niezależnie od dziedziny zastosowania – potwierdza to stale rosnące zainteresowanie systemami budowanymi na jego bazie w wielu branżach przemysłu (nie tylko tych z dedykowanymi rozwiązaniami). Zespół projektantów platformy Asix dołożył wszelkich starań, aby przygotować dla projektantów i użytkowników aplikacji środowisko jeszcze bardziej ergonomiczne i łatwejsze w użytkowaniu, by zminimalizować wysiłek i czas projektanta, a jednocześnie zunifikować rozwiązania i dostarczyć projektantom gotowe elementy do składania typowych aplikacji.

Wieloletni rozwój platformy Asix zmierzający do zapewnienia jej kompleksowości i elastyczności w zastosowaniu w różnych branżach przemysłu stanowi podstawę do stwierdzenia, że Asix w wersji 10 stanowi aktualnie solidną bazę dla oferowanych przez firmę ASKOM rozwiązań dedykowanych, związanych z:

  • zarządzaniem energią i mediami (specjalizowany pakiet programowy Asix Energy),
  • zarządzaniem efektywnością maszyn i linii produkcyjnych (specjalizowany pakiet programowy Asix OEE),
  • zarządzaniem rozległymi sieciami dystrybucji mediów (funkcjonalność platformy Asix określana jako Geo SCADA),
  • czy nadzorem inteligentnych budynków (specjalizowany pakiet programowy WAGO Visu Building alias Asix4WAGO).

 

PS. Zgodnie z kilkuletnią tradycją, wśród odwiedzających nas gości codziennie losować będziemy jedną licencję stacji inżynierskiej lokalnej.

 

Miejsce targów:

Centrum Targowe EXPO XXI

Warszawa-Wola

ul. Prądzyńskiego 12/14

stoisko A27, hala 1