Subskrybuj RSS RSS
envelope  |  mapa serwisu  | 
en
newsletter
wprowadź swój adres e-mail w celu otrzymywania od nas informacji o nowościach i promocjach
  • 2018-03-06

Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Automatyki i Pomiarów Automaticon 2018

Jak mawiają Francuzi Le temps passe vite (czas biegnie szybko). Rok minął niepostrzeżenie i znów mamy przyjemność zaprosić Państwa na nasze stoisko na targach Automaticon. To cyklicznie odbywające się spotkanie profesjonalistów branży automatyki i pomiarów, na którym wypada się wystawić lub przynajmniej odwiedzić. Tegoroczna impreza odbędzie się w dniach 20 do 23 marca na terenie Expo w Warszawie. ASKOM prezentuje swoją ofertę jako dostawca systemów automatyki, zarządzania produkcją MES oraz producent oprogramowania klasy SCADA Asix®.

Jak zwykle przedstawimy nowości naszej platformy programowej Asix.Evo:

  • kompleksowe rozwiązania dla monitorowania mediów energetycznych Asix Energy. To wsparcie dla działań ukierunkowanych na spełnienie wymagań normy ISO 50 001 może zainteresować Państwa zarówno jako integratorów jak i użytkowników końcowych,
  • wsparcie dla systemów optymalizacji produkcji Asix OEE, dzięki któremu wyliczanie on-line dowolnych współczynników efektywnościowych już nie będzie przyprawiało o ból głowy,

i inne, o które będziecie Państwo mogli odpytać naszych specjalistów, będących do dyspozycji przez cały czas trwania targów.

PS. Zgodnie z kilkuletnią tradycją, wśród odwiedzających nas gości codziennie losować będziemy jedną licencję stacji inżynierskiej lokalnej.

Miejsce targów:
Centrum Targowe EXPO XXI
Warszawa-Wola
ul. Prądzyńskiego 12/14
stoisko A27, hala 1