Subskrybuj RSS RSS
envelope  |  mapa serwisu  | 
en
newsletter
wprowadź swój adres e-mail w celu otrzymywania od nas informacji o nowościach i promocjach
  • 2017-06-29

Aktualizacja informacji handlowych - nowy cennik

Uprzejmie informujemy Państwa, że z dniem 22 czerwca 2017 wprowadzone zostały zmiany w ofercie handlowej pakietu Asix. Zmiany te obejmują:

  • Zmiany w cenniku pakietu Asix. Nowy cennik jest pierwszym naszym cennikiem od kilkunastu lat, w którym zmianie uległy ceny licencji. Zmiany generalnie dotyczą licencji o większej liczbie zmiennych procesowych. Ceny licencji „małych” pozostały zasadniczo na poprzednim poziomie. Dodaliśmy też nowe typy licencji obsługujących 8192 zmiennych (oznaczone literą G) - wypełniają one lukę pomiędzy licencjami na 4096 zmiennych a nielimitowanymi. Zwracamy także uwagę na obniżoną cenę licencji AsAudit. 
  • Zmiany w zasadach udzielania wsparcia technicznego. ASKOM zapewnia nieodpłatne wsparcie techniczne dla najnowszej (aktualnej) oraz poprzedzającej wersji głównej pakietu. W jego zakres wchodzi pomoc w określeniu przyczyn problemów w działaniu oprogramowania oraz doradztwo w zakresie sposobu wykonania / parametryzowania aplikacji.
    We wszystkich innych przypadkach oferujemy odpłatne wsparcie techniczne. Warunkiem uzyskania wsparcia technicznego w obu przypadkach jest powołanie się na numer udzielonej i zarejestrowanej Licencji na korzystanie z oprogramowania.
  • Wprowadzenie nowego typu licencji o nazwie "Czasowa Licencja Development". Licencja Development jest przeznaczona do użycia wyłącznie na etapie projektowania, testowania i wdrażania aplikacji - nie może być traktowana jako licencja docelowa użytkowa (run-time) . W przypadku licencji Development klient ma możliwość samodzielnego określenia typu licencji, w zakresie licencji podstawowej, liczby zmiennych oraz innych funkcji rozszerzających. Licencja Development dostarczana jest w postaci licencji aktywowanej programowo i dedykowanej na konkretny komputer, i jest ważna przez okres 3 miesięcy.

Szczegółowe informacje na temat dostępnych licencji i usług znajdują się w dokumencie „Informacje handlowe”:

 Asix - informacje handlowe  (549 KB, data aktualizacji: 2017-06)

Zainteresowanych otrzymaniem cennika systemu Asix prosimy o kontakt z firmą Askom - w tym celu prosimy o wypełnienie i przesłanie poniższego formularza:

więcej >