Subskrybuj RSS RSS
envelope  |  mapa serwisu  | 
en
newsletter
wprowadź swój adres e-mail w celu otrzymywania od nas informacji o nowościach i promocjach
  • 2002-03-27

Targi STOCKHOLM FURNITURE AND LIGHT FAIRS 2002 oraz FRANKFURT MESSE 2002

ASKOM wraz z firmą WAGO -ELWAG przyjął zaproszenie do przygotowania systemu sterowania ekspozycją targową dla ES-SYSTEM - jednego z liderów na krajowym rynku sprzętu oświetleniowego. System sterowania składa się z koncentratora sygnałów WAGO I/O wyposażonego w programowalny interfejs z portem ETHERNET oraz przenośnego komputera z oprogramowaniem wizualizacji asix. System umożliwia zarządzanie poprzez stację komputerową 38 obwodami oświetlenia skomponowanymi w 8 scen. 

Pierwsza prezentacja odbyła się w dniach 6 - 8 lutego 2002 na targach STOCKHOLM FURNITURE AND LIGHT FAIRS 2002, które stanowią najpoważniejszą w Szwecji imprezę dla branży oświetlenia - w tym roku odwiedziło ją ponad 45000 osób.

W drugiej połowie kwietnia 2002 ES-SYSTEM po raz czwarty przedstawi swoją ofertę na międzynarodowych targach oświetleniowych light+building we Frankfurcie (stoisko H70 w hali 4.2). Ekspozycja ES-SYSTEM, podobnie jak w Sztokholmie sterowana będzie  komputerowo w oparciu o pakiet asix i sterownik WAGO I/O.