Subskrybuj RSS RSS
envelope  |  mapa serwisu  | 
en
newsletter
wprowadź swój adres e-mail w celu otrzymywania od nas informacji o nowościach i promocjach
  • 2017-03-09

Asix Mobile Produktem Roku 2016 wg Control Engineering Polska

Pragniemy poinformować Państwa o zwycięstwie naszego produktu Asix Mobile w konkursie „Produkt Roku 2016” w kategorii „Mobilne aplikacje”, organizowanym przez redakcję magazynu Control Engineering Polska. W nawiązaniu do tradycji ubiegłych lat, koronnym celem konkursu jest promocja najlepszych produktów i rozwiązań, mających zastosowanie w zakładach przemysłowych w Polsce. Oceniane są zarówno produkty krajowe jak i zagraniczne; nowe, ulepszone lub istotnie zmodyfikowane w stosunku do wersji poprzedniej.

Asix Mobile stanowi rozszerzenie zestawu narzędzi i programów dostępnych w ramach systemu wizualizacji i kontroli procesów Asix o funkcjonalności dedykowane dla wszelkiego rodzaju urządzeń mobilnych typu smartfon lub tablet. Łatwy dostęp do danych, szybkie dostosowywanie prezentacji do własnych potrzeb, funkcje sterowania i bezpieczeństwo komunikacji, to główne cechy Asix Mobile.

Więcej informacji na temat Asix Mobile znajdą Państwo na naszej witrynie: http://www.asix.com.pl/pl/o_asixie/asix_mobile/  
Zapraszamy również Państwa do bezpośredniej rozmowy z naszymi pracownikami na tegorocznych targach AUTOMATICON 2017, na stoisku L8 w hali 4.