asix_aktualnosci.jpg

Aktualności

Aktualności

Nowe wydanie Platformy Asix w wersji Asix 2024

2023.08.01

Informujemy, że w dniu 2023.09.01 udostępniona zostanie do sprzedaży nowa wersja Platformy Asix o numerze 2024. Połączone to zostanie z wprowadzeniem nowego cennika produktowego. W związku z ogólną sytuacją gospodarczą ceny za licencje Platformy Asix zostaną podniesione.

Jednocześnie nastąpią zmiany w zestawie dostępnych licencji oraz innych zasadach sprzedaży:

  • Funkcjonalność AsAudit będzie dostępna w każdej licencji podstawowej bez dodatkowych kosztów. Odrębne licencje na moduł AsAudit zostaną wycofane.
  • Wszystkie licencje podstawowe mają zintegrowane usługi AsAlert w cenie licencji. Odrębne licencje AsAlert zostaną wycofane.
  • Zmienne tekstowe liczone będą jako jedna zmienna procesowa (poprzednio jako liczba znaków). Dzięki temu aplikacje operujące na zmiennych tekstowych będą mogły być realizowane na mniejszych licencjach.
  • Wycofane zostaną ze sprzedaży licencje na 64 zmienne.
  • Ujednolicone zostaną stawki za upgrade wersji oprogramowania. Procentowa stawka będzie identyczna dla upgrade’ów ze wszystkich kwalifikujących się wersji.

Nie jest kontynuowany promocyjny program PM (Program Maintenance) z wersji 2022, który niezależnie od wsparcia technicznego zapewniał prawo do aktualizacji wersji oprogramowania w okresie jednego roku. Z dniem 01 września 2023 wprowadzamy  płatny program SA (Software Assurance), gwarantujący prawo do wszystkich aktualizacji oprogramowana w okresie jednego roku. Program PM wersji 2024 pozostaje zawarty w cenie licencji, ale wyłącznie w zakresie wsparcia technicznego (szczegóły w Cenniku).

Nowy cennik dostępny jest na zapytanie.

Zapisz się do newslettera

Bądź na bieżąco z informacjami