Subskrybuj RSS RSS
envelope  |  mapa serwisu  | 
en
newsletter
wprowadź swój adres e-mail w celu otrzymywania od nas informacji o nowościach i promocjach

Opanowanie podstawowych umiejętności potrzebnych do zaprojektowania i uruchomienia aplikacji umożliwia 4-dniowe szkolenie w siedzibie firmy ASKOM. Każdemu Uczestnikowi zapewniamy do ćwiczeń własny komputer z zainstalowanym Asixem w najnowszej wersji, uczymy jak konstruować aplikację od podstaw. Udostępniamy również naszą wiedzę o różnych nietypowych rozwiązaniach ułatwiających i przyspieszających prace projektowe, dzielimy się znajomością tzw. trików usprawniających konserwację oprogramowania i tworzenie aplikacji. Część informacji przedstawianych podczas szkolenia nie figuruje w żadnym podręczniku. Zdobytą wiedzę i umiejętności Kursanci sprawdzają we własnych, oryginalnych aplikacjach tworzonych podczas kursu.

 Harmonogram szkoleń

  

  • Szkolenia dla projektantów systemu Asix  w roku 2017 zaplanowano w grupach minimum 3 osobowych w  następujących terminach:

styczeń - 17-20

luty - 14-17

marzec - 21-24
kwiecień - 4-7

maj - 9-12

czerwiec - 6-9
wrzesień - 12-15
październik - 10-13
listopad - 14-17

grudzień - 12-15

          Istnieje możliwość uzgodnienia szkoleń także w dodatkowych terminach .
     
  • Prowadzone są również kursy zaawansowane z zakresu obsługi modułu AsBase -  interaktywnego środowiska przeznaczonego do tworzenia i zarządzania aplikacjami opartymi na bazie danych Microsoft SQL i ukierunkowanymi na zastosowania przemysłowe w zakresie zarządzania recepturami, śledzenia przepływu produkcji oraz zarządzania produkcją.
Warunki takiego kursu należy uzgadniać telefonicznie .