Subskrybuj RSS RSS
envelope  |  mapa serwisu  | 
en
newsletter
wprowadź swój adres e-mail w celu otrzymywania od nas informacji o nowościach i promocjach

Tradycyjnie, już po raz szesnasty, w imieniu ASKOM Sp. z o.o. przekazujemy w Państwa ręce zaproszenie na spotkanie szkoleniowo-informacyjne „WARSZTATY ASIX 2018”, w czasie którego będą Państwo mieli okazję do zapoznania się z możliwościami systemu Asix.Evo. Szczegółową agendę warsztatów udostępnimy w terminie późniejszym.

Przypominamy, że zgodnie z warunkami Programu Autoryzacji INTERGATORÓW PLATFORMY ASIX (IPA) udział w warsztatach jest warunkiem koniecznym do przedłużenia ciągłości statusu IPA na kolejny okres i zachowania wynikających z tego tytułu przywilejów.

Tym razem zapraszamy w terminie 17 - 18 maja br. do Hotelu Novotel Wrocław City (https://www.accorhotels.com/pl/hotel-0528-novotel-wroclaw-city/index.shtml ).

W załączeniu przesyłamy formularz zgłoszeniowy.

W dniu 17.05.2018, po wspólnym obiedzie, zapraszamy Państwa na zwiedzanie Wrocławia.

Uprzejmie prosimy o przesłanie potwierdzenia uczestnictwa, celem zaplanowania Państwa udziału w spotkaniu koleżeńskim do dnia 07.05.2017.
Rezerwacja noclegu w gestii uczestników.
Jednocześnie informujemy, iż ze względów organizacyjnych wprowadzamy ograniczenie liczby uczestników z jednej firmy do 2 osób.

ASKOM pokrywa wszystkie koszty organizacji warsztatów, z wyjątkiem kosztów dojazdu i noclegu, które uczestnicy pokrywają indywidualnie.


W sprawach organizacyjnych prosimy się kontaktować z:

Agnieszką Bieniek
tel.32 30 18 220
e-mail: agnieszka.bieniek@askom.pl

Przy okazji zachęcamy do udziału w konkursie na najlepszą Notę Aplikacyjną opisującą wdrożenie systemu Asix. Zapraszamy do przesyłania konkursowych Not Aplikacyjnych na adres email: support@askom.com.pl  do dnia 30.04.2018. Nadesłanie Noty Aplikacyjnej do konkursu oznaczać będzie zgodę na jej publikowanie na witrynie Asix oraz - na koszt firmy ASKOM - w branżowych czasopismach, oczywiście z pełnym zachowaniem praw autorskich Integratorów.

Nagrody czekają!